SUBOTA 02.07.
SATURDAY 07/02
NEDJELJA 03.07.
SUNDAY 07/03
PONEDJELJAK 04.07.
MONDAY 07/04

21.00h / 9pm

VIP OTVORENJE

Crna voda

Nizozemska, Belgija

 

Two Eyes Staring

The Netherlands, Belgium

 

 

 

112 min

21.30h / 9.30pm

 

Karate-Robo Zaborgar

Japan

 

Karate-Robo Zaborgar

Japan

 

101 min

21.30h / 9.30pm

 

Buđenje

Rusija, Ukrajina

 

 

Rejection

Russia, Ukraine

 

 

90 min

 

23.30h / 11.30pm

 

Crveno bijelo i plavo

SAD

 

Q&A with director: Simon Rumley

 

Red White and Blue

USA

 

103 min

23.30h / 11.30pm

 

Odred mutantica

Japan

 

 

Mutant Girls Squad

Japan

 

 

 

90 min

SUBOTA 02.07.
SATURDAY 07/02
NEDJELJA 03.07.
SUNDAY 07/03
PONEDJELJAK 04.07.
MONDAY 07/04
UTORAK 05.07.
TUESDAY 07/05
SRIJEDA 06.07.
WEDNESDAY 07/06
ČETVRTAK 07.07.
THURSDAY 07/07
PETAK 08.07.
FRIDAY 07/08
SUBOTA 09.07.
SATURDAY 07/09

21.30h / 9.30pm

 

Sveto mesto

Jugoslavija

 

 

A Holy Place

Yugoslavia

 

 

 

101 min

21.30h / 9.30pm

 

Faza 7

Argentina

 

 

Phase 7

Argentina

 

 

 

95 min

   

21.30h / 9.30pm

 

Demonski otok

Koreja

 

 

Bedevilled

Korea

 

 

 

115 min

21.30h / 9.30pm

 

Leptirica

Jugoslavija

 

Q & A with director: Đorđe Kadijević

 

She-Butterfly

Yugoslavia

 

63 min

21.30h / 9.30pm

 

Vidio sam vraga

Koreja

 

 

I Saw The Devil

Korea

 

 

 

141 min

21.30h / 9.30pm

ZATVARANJE FESTIVALA

Čudovišta

Velika Britanija

 

 

Monsters

UK

 

 

94 min

23.30h / 11.30pm

 

Djed Mraz iz pakla

Finska, Norveška

 

Rare Exports - a Christmas Tale

Finland, Norway

 

 

 

 

 

84 min

 

23.30h / 11.30pm

 

Željezna vrata

Njemačka

 

Q&A with director: S. Manuel / A. Wedekind

 

Iron Doors

Germany

 

 

 

80 min

23.30h / 11.30pm

 

Opsjednutost Emme Evans

Španjolska

 

Q&A with director: Manuel Carballo

 

The Possession of Emma Evans

Spain

 

98 min

23.30h / 11.30pm

 

Guma

Francuska, Angola

 

 

Rubber

France, Angola

 

 

 

 

 

 

82 min

23.30h / 11.30pm

 

To smo mi

Meksiko

 

 

We Are What We Are

Mexico

 

 

 

 

90 min

   
SUBOTA 02.07.
SATURDAY 07/02
NEDJELJA 03.07.
SUNDAY 07/03
PONEDJELJAK 04.07.
MONDAY 07/04
UTORAK 05.07.
TUESDAY 07/05
SRIJEDA 06.07.
WEDNESDAY 07/06
ČETVRTAK 07.07.
THURSDAY 07/07
PETAK 08.07.
FRIDAY 07/08
SUBOTA 09.07.
SATURDAY 07/09

20.30h / 8.30pm

 

Nasilje

Japan

 

 

Outrage

Japan

 

 

109 min

20.30h / 8.30pm

 

Ritam zločina

Jugoslavija

 

 

The Rythm Of Crime

Yugoslavia

 

89 min

 

20.30h / 8.30pm

 

Ubojica iz trgovine egzotičnih riba

Japan

 

Cold Fish

Japan

 

144 min

20.30h / 8.30pm

 

Gosti iz galaksije

Jugoslavija

 

Visitors from the Galaxy

Yugoslavia

 

82 min

20.30h / 8.30pm

 

Gejša protiv ninje

Japan

 

Geisha vs Ninja

Japan

 

 

80 min

20.30h / 8.30pm

 

Izbavitelj

Jugoslavija

 

 

The Redeemer

Yugoslavia

 

 

80 min

20.30h / 8.30pm

 

Smrtnakazna.com

Japan

 

 

Deathpenalty.com

Japan

 

 

112 min

 

 

22.30h / 10.30pm

 

Crna voda

Nizozemska, Belgija

 

Two Eyes Staring

The Netherlands, Belgium

 

 

 

112 min

23.00h / 11pm

 

Čudotvorni mač

Jugoslavija

 

The Magic Sword

Yugoslavia

 

 

101 min

22.30h / 10.30pm

 

Igra smrti

Japan

 

X Game

Japan

 

 

 

119 min

 

 

90 min

22.30h / 10.30pm

 

Igra prijestolja

SAD

 

BESPLATAN ULAZ

 

Game of Thrones

USA

 

5 x 50 min

22.30h / 10.30pm

 

Igra prijestolja

SAD

 

FREE OF CHARGE

 

Game of
Thrones

USA

 

5 x 50 min